Kamery termowizyjne Flir Systems. Bezpośredni importer kamer i oprogramowania. Specjalistyczne szkolenia.

Oferta ograniczona czasowo do 31 grudnia 2018.

Oferta specjalna

dla kamer termowizyjnych

Flir E95, Flir T540, Flir T660 i Flir 1020

Wybierz jeden z naszych topowych modeli kamer termowizyjnych

Flir E95, Flir T540, Flir T660 lub Flir T1020

a otrzymasz dodatkowe wyposażenie w cenie kamery.

Higrotermometr Flir MR77

Jeżeli planujesz wykorzystanie kamery termowizyjnej do zastosowań w budownictwie, np. do oceny negatywnego wpływu mostków termicznych w pomieszczeniach, weź pod uwagę, że kamery termowizyjne Flir Systems współpracują bezprzewodowo z higrotermometrem Flir MR77. Dzięki tej współpracy kamera termowizyjna w czasie rzeczywistym, rejestruje wskazania wilgotności względnej i temperaturę powietrza pochodzace z miernika. Na podstawie tych danych kamera wskaże miejsca zagrożone osadzaniem się wilgoci zawartej w powietrzu w badanym pomieszczeniu. Natychmiast uzyskasz informacje o temperaturze punktu rosy dodatkowo zwizualizowaną na obrazie termograficznym przegród budynku. To pierwszy krok aby zmniejszyć zagrożenie wystąpienia zagrzybienia - już w czasie kontroli termograficznej możesz poinstruować inwestora jak zarządzać poziomem wilgotności i temperatury w pomieszczeniach.


Instrukcja MR77.pdf

2018 Q2 promocja premium budownictwo.pdfWięcej informacji na temat wykorzystania współpracy z miernikami uzyskasz na naszym szkoleniu: „Praktyczne wykorzystanie termografii w budownictwie”.

 


Oprogramowanie Flir Tools PLUS

To rozbudowana wersja podstawowego oprogramowania Flir Tools dodawanego do każdej kamery termowizyjnej Flir Systems z naszej oferty.

Flir Tools PLUS to specjalny pakiet oprogramowania ułatwiający aktualizację oprogramowania kamery termowizyjnej Flir Systems, analizy obrazów termalnych, przygotowywania raportów z pomiarów termograficznych. W oprogramowaniu znajdziesz możliwość łączenia kilku termogramów w jeden radiometryczny obraz: funkcja PANORAMA /niezwykle przydatna przy analizie termograficznej dużych obiektów zarówno budowlanych jak i energetycznych/. Oprogramowanie posiada możliwość współpracy z pakietem biurowym Micfrosoft Office, gdzie w programie WORD możemy zainstalować wstążkę „Flir Tools” pozwalającą na analizę i przygotowywanie raportów bezpośrednio w dokumentach .doc. Jeżeli czeka Cię duża ilość przeglądów termograficznych z koniecznością opracowania wyników w postaci raportów to będziesz teraz mógł przygotować jeden lub kilka wzorów raportów w postaci szablonu a po „zassaniu” termogramów do szablonów raport przygotuje się sam w kilka minut - automatycznie wypełnią się tabelki, wykresy i przeliczą odpowiednie makra, jeżeli będziesz tego chciał.

 


Szkolenie ITC level I

Znajomość podstaw termografii opracowana przez Infrared Training Center to minimum wiedzy jaką należy posiąść aby bezbłędnie dobrać system termowizyjny do pomiarów termograficznych, przeprowadzić własciwie pomiary, przeprowadzić analizę termogramów i przygotowac raport.


Infrared Training Center (ITC) jest najbardziej prestiżowym na świecie ośrodkiem szkoleń z zakresu pomiarów termowizyjnych. Firma od ponad 20 lat prowadzi szkolenia i dostosowuje je do potrzeb i mozliwości rynku. Certyfikat ITC jest uznawany globalnie (w wielu krajach przekracza wymagania międzynarodowych standardów certyfikacji podczerwieni), otwiera tym samym drogę do wykonywania pomiarów termowizyjnych na całym świecie. Infrared Training Center jako organizacja posiada wdrożony system jakości ISO 9001, natomiast wszystkie szkolenia oferowane są zgodne z ISO 17024 (międzynarodowe standardy certyfikacji) oraz ISO 18436 (międzynarodowe standardy określone dla szkoleń z condition monitoring).


Uwaga - Szkolenie ITC Level I w naszej ofercie specjalnej nie obejmuje kamery termowizyjnej Flir E95.

 
Miernik cęgowy Flir CM78

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej specjalnej oferty, a wykonujesz głównie pomiary w energetyce to zachęcamy, zamiast higrotermometru, do wyboru miernika cęgowego Flir CM78.

Wszechstronny, cyfrowy miernik cęgowy 1000 A, który został zaprojektowany dla techników wykonujących pomiary temperatury. Przyrząd jest szczególnie przydatny przy pracy z urządzeniami przemysłowymi i złożonymi maszynami. Za pomocą miernika FLIR CM78 można wykonywać precyzyjne pomiary prądu zmiennego i stałego (do 1000 A lub 1000 V). Przyrząd jest wyposażony w termometr na podczerwień do szybkiego skanowania gorących punktów i kontroli paneli, przewodów i silników. Zastosowanie termozłącza typu K pozwala na sprawdzanie lokalnych odczytów temperatury pod kątem zgodności z odpowiednią specyfikacją prądu/temperatury.


2018 Instrukcja obsługi CM78.pdf

2018 Q2 promocja premium energetyka.pdf

 

W cenie powyższych kamer termowizyjnych przygotowaliśmy możliwość wyboru jednego z dwóch bezprzewodowych mierników wraz z oprogramowaniem oraz uczestnictwem w szkoleniu ITC Level I dla 1 osoby:

Zastosowanie kamer termowizyjnych w przemyśle.

Prezentujemy przewodnik dotyczący wykorzystania kamer termowizyjnych i zjawiska termowizji w zastosowaniach w zakładach przemysłowych.


przemysl zastosowanie.pdf

[8,7Mb]

Materiał do pobrania

Przykłady zastosowania kamer termowizyjnych.

Kamera termowizyjna znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie temperatura jest wyznacznikiem bezpieczeństwa i jakości.

Zastosowanie kamer termowizyjnych w budownictwie i odnawialnych źródłach energii.

Prezentujemy przewodnik dotyczący wykorzystania kamer termowizyjnych i zjawiska termowizji w zastosowaniach w budownictwie.


budownictwo zastosowanie.pdf

[2 Mb]

Copyright © 2009 TermoEnergia. All rights reserved DaDa

Informacje: Termoenergia - Autoryzowany Dystrybutor FLIR Systems.  kontakt@termoenergia.pl, +48 501 243 376; +48 22 300 05 35