Oferta specjalna kamer termowizyjnych dla edukacji.

Kamery termowizyjne Flir Systems. Bezpośredni importer kamer i oprogramowania. Specjalistyczne szkolenia.

Dla szkół i uczelni na 6.

Kamera Flir E6

szczegóły kamery

1799 €

1499 € netto

Copyright © 2009 TermoEnergia. All rights reserved DaDa

Informacje: Termoenergia - Autoryzowany Dystrybutor FLIR Systems.  kontakt@termoenergia.pl, +48 501 243 376; +48 22 300 05 35

Kamera Flir C3

szczegóły kamery

709 €

499 € netto

Przyrządy pomiarowo-testowe Flir Systems.

 

Idealne narzędzia do ćwiczeń w laboratoriach pomiarów elektrycznych i budowlanych. Najwyższa jakość i niezwykła prostota obsługi gwarantuje powtarzalność wyników i długą żywotność urządzeń.

Mierniki w technologi IGM.


Narzędzia FLIR z technologią IGM (Infrared Guided Measurement – pomiar wspomagany podczerwienią) pozwalają na szybką i precyzyjną lokalizację anomalii temperaturowych, pierwszą oznakę niekorzystnych zmian. Z IGM identyfikowanie problemów, nim staną się realnym zagrożeniem, jest szybsze i sprawniejsze, co pozwala bezpieczniej wykonywać kolejne zadania.


Wilgotnościomierze z technologią IGM

Wilgotnościomierze wykonują pomiary wilgotności pod powierzchniami materiałów, w sposób stykowy lub przy użyciu sondy przewodowej
z ostrymi końcówkami.

Mierniki cęgowe z technologią IGM

Miernik cęgowy z technologią IGM umożliwia szybsze i bezpieczniejsze znalezienie przegrzewających się elementów instalacji elektrycznej bez konieczności bezpośredniego kontaktu z badanym obiektem.

Pirometry z technologią IGM

Pirometry z technologią IGM stanowią udane połączenie funkcjonalności dostępnych obecnie pirometrów na podczerwień, które nie generują obrazów, oraz kamer termowizyjnych FLIR.

Mierniki uniwersalne z technologią IGM

Mierniki uniwersalne z funkcją IGM to zintegrowane cyfrowe mierniki z pomiarem rzeczywistej wartości skutecznej i modułem termowizyjnym, który umożliwia precyzyjną lokalizację problemów elektrycznych.

 

Klasyczne mierniki.


Rodzina narzędzi testowo-pomiarowych jest dowodem praktycznej realizacji polityki firmy FLIR
w tworzeniu innowacyjnych, niezawodnych produktów wysokiej jakości. Elektrycy doceniają uniwersalne mierniki cyfrowe, cęgowe mierniki zasilania, elastyczne mierniki cęgowe, wykrywacze napięcia i wideoskopy. Specjaliści z branży budowlanej natomiast korzystają z szerokiej gamy wilgotnościomierzy, wideoskopów i wykrywaczy napięcia.


Seria cęgowych mierników zasilania FLIR CM

Rodzina cęgowych mierników zasilania klasy przemysłowej FLIR umożliwia zaawansowaną analizę sieci energetycznej i diagnostykę napędów z przemiennikami częstotliwości (VFD).


FLIR CM55 i CM57 – Elastyczne mierniki cęgowe

Elastyczne mierniki cęgowe FLIR wyposażone w Bluetooth mają wąskie, elastyczne szczęki, pozwalające na pomiary w ciasnych lub niewygodnych punktach.


FLIR DM92/93 – Przemysłowe mierniki uniwersalne z pomiarem rzeczywistej wartości skutecznej

Cyfrowe mierniki uniwersalne rmy FLIR, oferują zaawansowane ltrowanie napędów z przetwornicami częstotliwości, aby badać nietypowe przebiegi sinusoidalne i zaszumione sygnały


FLIR VP52 – Wykrywacz napięcia

FLIR VP52 to wytrzymały bezstykowy wykrywacz napięcia zgodny z kategorią CAT IV, wyposażony w alam wibracyjny i sygnalizację LED, mocną latarkę LED i różne zakresy wykrywanego napięcia.

 

Wideoskop Flir VS70.


Pozwala na manerwowanie w trudno dostępnych miejscach, aby wykryć i rozwiązać ukryte dla Twoich oczu problemy.


FLIR VS70 to wytrzymały, wodo - i wstrząsoodporny wideoskop pozwalający użytkownikowi manewrować sondą kamery w ciasnych przestrzeniach i wyświetlać wysokiej jakości obrazy oraz wideo na dużym, 5,7", kolorowym wyświetlaczu LCD. Zaawansowane rozwiązania do inspekcji, moduły rozszerzeń z kamerami oraz dodatkowe akcesoria pozwalają użytkownikom na rozbudowę FLIR VS70

i wykonywanie różnych typów kontroli.

  1. Zapis tysięcy zdjęć i godzin filmów na standardowej karcie SD. Prezentowanie zdjęć z zarejestrowanych filmów bezpośrednio na głównym urządzeniu.

  2. Dodawanie komentarzy głosowych objaśniających wyniki i ograniczających konieczność pisania notatek.

 

Materiał do pobrania

Przykład ćwiczenia dla uczniów z Flir Systems.pdf

Broszura.pdf

Zadzwoń po szczegóły : 501 243 376

Oferta obowiązuje do odwołania. Zadzwoń tel: 501 243 376

Zadzwoń po więcej szczegółów dotyczacych cen mierników tel: 501 243 376

Zadzwoń po więcej szczegółów dotyczacych cen mierników  tel: 501 243 376

Dzięki tej ofercie uczniowie zobaczą niewidoczne zazwyczaj dla oka zjawiska cieplne, np. tarcie. Proponowane zestawy to najnowocześniejsza obecnie technologia pomiarowa pozwalającą rozwinąć nowe umiejętności.


Aby jeszcze lepiej zrozumieć termografię i jej zalety przygotowaliśmy scenariusze ćwiczeń dla uczniów i nauczycieli z podstaw fizyki, astronomii.

Łatwe i proste ćwiczenia są niezwykłą zabawą z technologią przyszłości.

Materiały zostały przygotowane przez Uniwersytet w Uppsalli, Uniwersytet Alaska, Uniwersytet Idaho i Uniwersytet Montana-Missoula.

Zobacz jak to robią inni - to jeszcze bardziej motywuje.

Nauka z kamerą termowizyjną!